|
dzisiaj: 14, wczoraj: 28
ogółem: 532 406
statystyki szczegółowe
MIEJSCE
NA
TWOJĄ
REKLAMĘ
|
|||
|
MIEJSCE
NA
TWOJĄ
REKLAMĘ
Z dniem 08.12.2023 rozpoczynamy zapisy!
Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń!
Halowy TURNIEJ PIŁKARSKI
w ramach:
XVI edycji
TURNIEJU
FUTSAL
RAKOVIA CUP
Turniej odbędzie się 28-go (czwartek) grudnia
Od godziny: 10:00
Losowanie grup odbędzie się 24.12.2023
RAKOVIA CUP XVI zostanie rozegrany 28.12.23 na hali widowiskowo-sportowej w Biłgoraju
Zgłoszenia pod numerem telefonu: 794766682 oraz na na adres mail ks_rakovia@wp.pl
29 grudnia 2022 r. (w czwartek) w hali sportowo-wiodowiskowej w Biłgoraju został rozegrany Halowy Turniej Piłkarski w ramach XV edycji Turnieju: FUTSAL RAKOVIA CUP
Do turnieju zgłosiło się 20 drużyn! Niestety liczba miejsc była ograniczona.
Początkowo miało być tylko 12 później 15 ostatecznie zostanie 16 jak zazwyczaj!
Harmonogram gier:
1. - 12:10 : GKS BŁĘKITNI OBSZA x AKS TEAM - A
2. - 12:23 : HANSA TEAM x CSKA BLIET - B
3. - 12:36 : LKS ORION DEREŹNIA x HURAGAN BASZNIA DOLNA -A
4. - 12:49 : FUTSAL TEAM ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN x LZS PŁOMIEŃ TRZEŚŃ -B
5 . - 13:02 : GKS BŁĘKITNI OBSZA x HURAGAN BASZNIA DOLNA - A
6. - 13:15 : HANSA TEAM x LZS PŁOMIEŃ TRZEŚŃ -B
7. - 13:28 : AKS TEAM x LKS ORION DEREŹNIA -A
8. - 13:41 : CSKA BLIET x FUTSAL TEAM ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN -B
9. - 13:54 : LKS ORION DEREŹNIA x GKS BŁĘKITNI OBSZA -A
10. - 14:07: FUTSAL TEAM ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN x HANSA TEAM -B
11. - 14:20: HURAGAN BASZNIA DOLNA x AKS TEAM -A
12. - 14:33: CSKA BLIET x LZS PŁOMIEŃ TRZEŚŃ - B
13. - 14:46: YOUNG WOLWES x BLUE BALL CONTENT - C
14. - 14:59: DZIĘKI ZA MECZ x KS RAKOVIA RAKÓWKA -D
15. - 15:12: THE REDS ALEKSANDRÓW x KOPNIJ BIEGNIJ -C
16. - 15:27: JUNIORZY TANEW MAJDAN STARY x OKS SITARSKA -D
17. - 15:40: YOUNG WOLWES x KOPNIJ BIEGNIJ - C
18. - 15:57: DZIĘKI ZA MECZ x OKS SITARSKA - D
19. - 16:10: BLUE BALL CONTENT x THE REDS ALEKSANDRÓW - C
20. - 16:23: JUNIORZY TANEW MAJDAN STARY x DZIĘKI ZA MECZ -D
21. - 16:36: THE REDS ALEKSANDRÓW x YOUNG WOLWES -C
22. - 16:49: KS RAKOVIA RAKÓWKA x JUNIORZY TANEW MAJDAN STARY -D
23. - 17:02: KOPNIJ BIEGNIJ x BLUE BALL CONTENT -C
24. - 17:17: KS RAKOVIA RAKÓWKA x OKS SITARSKA -D
Ćwierćfinały:
25. -17:30 :A1 x B2
26. - 17:43: A2 x B1
27. - 17:56: C1 x D2
28. - 18:09: C2 x D1
Półfinały:
29. - 18:31: Z. A1/B2 x Z. C1/D2
30 . -18:44: Z. A2/B1 x Z. C2/D1
o III miejsce:
31.- 18:47 P. 29 x P. 30
Finał:
32.- 19:00: Z. 29 x Z. 30
RAKOVIA FUTSAL CUP V- 29.12.2022 r. czwartek >>>
- KOPNIJ BIEGNIJ
- CSKA BLIET
- YOUNG WOLWES
- FUTSAL TEAM ROZTOCZE SZCZEBRZESZYN
- KS RAKOVIA RAKÓWKA
- GKS BŁĘKITNI OBSZA
- THE REDS ALEKSANDRÓW
- BLUE BALL CONTENT
- AKS TEAM
- LZS PŁOMIEŃ TRZEŚŃ
- LKS ORION DEREŹNIA
- OKS SITARSKA
- JUNIORZY TANEW MAJDAN STARY
- HANSA TEAM
- HURAGAN BASZNIA DOLNA
- DZIĘKI ZA MECZ
HALOWY TURNIEJ PIŁKARSKI
w ramach:
XV edycji
TURNIEJU
FUTSAL
RAKOVIA CUP
Turniej odbędzie się 29-go grudnia
Od godziny: 12:00
Zamykamy zapisy z dniem 24.12.2022
Losowanie grup odbędzie się 24.12.2022
Dla przypomnienia podajemy wszystkich półfinalistów z ubiegłych lat oraz dopisujemy obecnych >>>
MIEJSCE
NA
TWOJĄ
REKLAMĘ
Brak aktywnych ankiet. |
MIEJSCE
NA
TWOJĄ
REKLAMĘ
Musisz się zalogować, aby korzystać z mini-chatu.